EAS toetab

Soovin saada rohkem infot

 

Pood

Desinfitseerimisvahend pindadele 5L

29.00

Valmislahus alkoholi taluvate pindade desinfektsiooniks.

NB! Piiratud kogus. Tarneaeg 1-7 tööpäeva.

Üle 40€ ostu korral transport Tallinna piires tasuta tööpäevadel ajavahemikus 10-16 ja/või tasuta transport pakiautomaatidesse üle Eesti.

Kirjeldus

TAPAB ENAMIKU VIIRUSEID JA BAKTEREID.

Valmislahus alkoholi taluvate pindade desinfektsiooniks.

 

BIOTSIIDI REGISTREERIMISTUNNISTUS Nr 1922/20

 

Kasutamine: Kantakse pinnale niisutatud lapi või pihustiga. Pinna desinfitseerimine pühkimisega: niisutada lapp ja pühkida sellega pinda. Pinna desinfitseerimine pihustades: pihustada pinnale kuni 30 cm kauguselt ja seejärel töötle desinfitseeritavat pinda. Puhastatud pinnad peavad olema märjad kogu ulatuses vähemalt 30 sekundit.

 

Sisaldab etanooli (CAS nr 64-17-5) 73%.

 

Toote pH: 7-8.

 

HOIATUS: Tuleohtlik vedelik ja aur. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida hästi ventileeritavas kohas. Hoida jahedas. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele eeskirjadele. Vältida kokkupuudet tugevate hapete ja leelistega.

 

SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada ettevaatlikult mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Hoida hästi ventileeritavas kohas. Hoida mahuti tihedalt suletuna.