EAS toetab

Soovin saada rohkem infot

 

Pood

Klaasipuhastusvahend GLASS 1l - Looduslikud puhastusvahendidKlaasipuhastusvahend GLASS 1l - Looduslikud puhastusvahendid
Klaasipuhastusvahend GLASS 1l - Looduslikud puhastusvahendid
Klaasipuhastusvahend GLASS 1l - Looduslikud puhastusvahendid

Klaasipuhastusaine GLASS kontsentraat 1L

7.20

Kontsentreeritud neutraalne aknapuhastusaine sobib akna- ja ukseklaasidele ning teistelegi klaaspindadele, samuti peeglite puhastamiseks. Koosneb biolagunevatest komponentidest.

Kategooria:

Üle 40€ ostu korral transport Tallinna piires tasuta tööpäevadel ajavahemikus 10-16 ja/või tasuta transport pakiautomaatidesse üle Eesti.

Kirjeldus

Klaaside ja peegelpindade puhastamisel on oluline, et vahend ei jätaks triipe. Nende vältimiseks peab vahend kuivama kiiresti ning seda Clean EcoWorld klaasipuhastusvahend ka teeb, sest sellele on lisatud õiges koguses etanooli.

 

Tänu etanoolile kuivab vahend ruttu, jättes nii akna- kui ukseklaasid ning peeglid klaariks, triibuvabaks, selgeks ja täiuslikult puhtaks. Vahend ei jäta akendele staatilist elektrit ega tõmba tolmu ligi.

 

Clean EcoWorld aknapesuvahend on lõhnatu ja värvitu, kuivab kiiresti ega jäta klaasidele, akendele ega peeglitele triipe!

 

Neutraalne aknapuhastusaine sobib akna- ja ukseklaasidele ning teistelegi klaaspindadele, samuti peeglite puhastamiseks. Koosneb biolagunevatest komponentidest.

 

Doseering: 20-50 ml kontsentraati segada 1 liitri veega.

 

Kasutamine: tee lahus valmis ja pihusta otse puhastatavale pinnale. Pühi lapiga puhtaks.

 

Koostisained: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained < 5%.

 

Toote pH: 8

 

HOIATUS: Silma sattudes põhjustab tugevat silmade ärritust! Silma sattumise korral loputada silmi mitme minuti jooksul rohkem leige veega. Kontaktläätsede kandjal tuleks need eemaldada ja seejärel uuesti silmi loputada. Kui silmade ärritus ei möödu, siis pöörduda kohe silmaarsti poole.

 

Soovituslik on kasutada kaitsekindaid ja –prille.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!