EAS toetab

Soovin saada rohkem infot

 

Pood

Sanitaarpuhastusvahend SANITAR 1l - Looduslikud puhastusvahendidSanitaarpuhastusvahend SANITAR 1l - Looduslikud puhastusvahendid
Sanitaarpuhastusvahend SANITAR 1l - Looduslikud puhastusvahendid
Sanitaarpuhastusvahend SANITAR 1l - Looduslikud puhastusvahendid

Sanitaarpuhastusaine SANITAR kontsentraat 1L

5.20

Kontsentreeritud sanitaarpuhastusaine sobib dušikabiinidele, vannidele, kahhelplaatidele ja kõikidele vett ning happelist ainet taluvatele pindadele. Koosneb biolagunevatest komponentidest.

Kategooria:

Üle 40€ ostu korral transport Tallinna piires tasuta tööpäevadel ajavahemikus 10-16 ja/või tasuta transport pakiautomaatidesse üle Eesti.

Kirjeldus

Sanitaarruumide sügavpuhastus on äärmiselt oluline, sest bakterid kogunevad niisketele pindadele eriti hästi. Õige vahend puhastab tõhusalt, eemaldab mustuse kiiresti ning on puhastamisel parim abiline.

 

Erinevalt tavakeemiast ei jäta pesuvahend sanitaarruumidesse tugevat keemia lõhna, sest on täielikult lõhna- ja värvaineteta. Tegemist on küll loodusliku vahendiga, aga siiski tasub enne vahendi kasutamist pinda testida, sest mõned materjalid võivad happelistele vahenditele olla tundlikud.

 

Clean EcoWorld sanitaarpesuvahend on lõhnatu ja värvitu, sobib enamikele pindadele ning teeb oma tööd professionaali tasemel!

 

Sanitaarpuhastusaine sobib dušikabiinidele, vannidele, kahhelplaatidele ja kõikidele vett ning happelist ainet taluvatele pindadele. Koosneb biolagunevatest komponentidest.

 

Doseering: 20-50 ml kontsentraati segada 1 liitri veega.

 

Kasutamine: tee lahus valmis ja pihusta otse puhastatavale pinnale või lapile. Lase mõni minut puhastataval pinnal toimida, seejärel hõõru lapi või mitteabrasiivse švammiga ja loputa puhta veega. NB! Läikivatel pindadel on soovitatav eelnevalt väikesel pinnal vahendit testida.

 

Koostisained: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained < 5%.

 

Toote pH: 2-3

 

HOIATUS: Silma sattudes põhjustab tugevat silmade ärritust! Silma sattumise korral loputada silmi mitme minuti jooksul rohkem leige veega. Kontaktläätsede kandjal tuleks need eemaldada ja seejärel uuesti silmi loputada. Kui silmade ärritus ei möödu, siis pöörduda kohe silmaarsti poole.

 

Soovituslik on kasutada kaitsekindaid ja –prille.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!