EAS toetab

Soovin saada rohkem infot

 

Pood

Põrandapuhastusaine FLOOR 5l - Looduslikud puhastusvahendidPõrandapuhastusaine FLOOR 5l - Looduslikud puhastusvahendid
Põrandapuhastusaine FLOOR 5l - Looduslikud puhastusvahendid
Põrandapuhastusaine FLOOR 5l - Looduslikud puhastusvahendid

Põrandapuhastusaine FLOOR kontsentraat 5L

16.90

Kontsentreeritud neutraalne põrandapuhastusaine sobib kõikidele kõvapõrandatele, näiteks parketi, laminaadi, linoleumi, PVC-, klinker- ja kivipõrandate igapäevaseks pesemiseks.

Kategooria:

Üle 40€ ostu korral transport Tallinna piires tasuta tööpäevadel ajavahemikus 10-16 ja/või tasuta transport pakiautomaatidesse üle Eesti.

Kirjeldus

Põrandapuhastus on üks olulisemaid tegevusi, sest põrand kogub äärmiselt palju tolmu ja mustust, eriti avalikus ja paljukäidavas ruumis. Põrandapesu vahend peab olema töökindel ja puhastama tõhusalt, aga kuna põrandapinda on äri- ja avalikes ruumides tavaliselt palju, siis on oluline põrandapuhastusaine keskkonnasõbralikkus.

 

Ökoloogiliselt puhtas põrandapuhastusvahendis pole keemilisi kemikaale, mis põrandat pestes õhus lenduvad ja organismile, kesknärvisüsteemile või hingamisteedele kahjustavalt mõjuksid.

 

Clean EcoWorld põrandapesuaine on lõhnatu ja värvitu, tehes põrandad puhtaks, jättes õhu klaariks ja ruumi meeldivaks.

 

Kontsentreeritud neutraalne põrandapuhastusaine sobib kõikidele kõvapõrandatele, näiteks parketi, laminaadi, linoleumi, PVC-, klinker- ja kivipõrandate igapäevaseks pesemiseks. Koosneb biolagunevatest komponentidest.

 

Doseering: 5-20 ml kontsentraati segada 1 liitri veega.

 

Kasutamine: tee lahus valmis ning kasta mopp lahusesse. Seejärel vääna mopp korralikult välja ning asu pinda puhastama.

 

Koostisained: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained < 5%.

 

Toote pH: 8

 

HOIATUS: Silma sattudes põhjustab tugevat silmade ärritust! Silma sattumise korral loputada silmi mitme minuti jooksul rohkem leige veega. Kontaktläätsede kandjal tuleks need eemaldada ja seejärel uuesti silmi loputada. Kui silmade ärritus ei möödu, siis pöörduda kohe silmaarsti poole.

 

Soovituslik on kasutada kaitsekindaid ja –prille.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!