EAS toetab

Soovin saada rohkem infot

 

Pood

Üldpuhastusvahend UNIVERSAL 5l - Looduslikud puhastusvahendidÜldpuhastusvahend UNIVERSAL 5l - Looduslikud puhastusvahendid
Üldpuhastusvahend UNIVERSAL 5l - Looduslikud puhastusvahendid
Üldpuhastusvahend UNIVERSAL 5l - Looduslikud puhastusvahendid

Üldpuhastusaine UNIVERSAL kontsentraat 5L

18.80

Kontsentreeritud üldpuhastusvahend sobib tööpindadele, laudadele, seintele, ustele jt kõvadele pindadele. Koosneb biolagunevatest komponentidest.

Kategooria:

Üle 40€ ostu korral transport Tallinna piires tasuta tööpäevadel ajavahemikus 10-16 ja/või tasuta transport pakiautomaatidesse üle Eesti.

Kirjeldus

Üldpuhastusvahend on vajalik kontorites, toitlustuskohtades, ladudes, tootmistes, majutusasutustes, üldkasutatavates ruumides ja ka kodudes. Tegemist on vahendiga, mis sobib üldiseks puhastamiseks kõikidele kõvadele pindadele.

 

Lülitid, aknalauad, seinad ja uksed, lauad ja toolid on vaid mõned pindadest, mis sagedasti tõhusat puhastust vajavad. Õige üldpuhastusvahend on võimalikult universaalne, sobides kasutamiseks paljudes kohtades. Ökoloogiline vahend ei kogu tolmu ega reosta õhku.

 

Clean EcoWorld üldpesuvahend sobib pea kõikidele kõvadele pindadele, on nii loodust kui veekeskkonda hoidev ning universaalne abiline igas olukorras!

 

Üldpuhastusvahend sobib tööpindadele, laudadele, seintele, ustele jt kõvadele pindadele. Koosneb biolagunevatest komponentidest.

 

Doseering: 20-50 ml kontsentraati segada 1 liitri veega.

 

Kasutamine: Tee lahus valmis ja pihusta lapile või puhastatavale pinnale. Seejärel hõõru lapiga puhtaks.

 

Koostisained: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained < 5%.

 

Toote pH: 9-10

 

HOIATUS: Silma sattudes põhjustab tugevat silmade ärritust! Silma sattumise korral loputada silmi mitme minuti jooksul rohkem leige veega. Kontaktläätsede kandjal tuleks need eemaldada ja seejärel uuesti silmi loputada. Kui silmade ärritus ei möödu, siis pöörduda kohe silmaarsti poole.

 

Soovituslik on kasutada kaitsekindaid ja –prille.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Kasutamine

Maht

1L

Universaal ohutuskaart

Lae alla